Kotły grzewcze – sprzedaż i montaż

W Heat King prowadzimy sprzedaż oraz montaż kotłów grzewczych (w takich miejscowościach, jak Ruda Śląska, Gliwice, Katowice), służących jako źródło ciepła dla instalacji centralnego ogrzewania. Wybierając naszą ofertę stawiasz na kompleksową obsługę – w naszym asortymencie znajdziesz najlepszy model kotła, a następnie zadbamy o jego poprawny montaż i rozruch urządzenia.

Kotły na pellet – Ruda Śląska, Gliwice, Katowice (sprzedaż i montaż)

Coraz więcej Klientów zainteresowanych zakupem i montażem kotła grzewczego (Śląsk) decyduje się na urządzenia pelletowe. Obecnie traktowane są one jako bardziej ekologiczne i bezpieczniejsze niż na przykład piece węglowe starego typu.

Kotły na pellet (Gliwice, Katowice, Ruda Śląska) to urządzenia zasilane paliwem stałym, jakim jest biomasa drewniana. Pellet powstaje bowiem z odpadów drzewnych – wióry i trociny są sprasowywane do postaci niewielkich „kołeczków”.

Materiały opałowe takiego rodzaju stanowią wydajną alternatywę dla węgla. Przede wszystkim kaloryczność pelletu jest niewiele niższa, co zapewnia porównywalne efekty grzewcze. Jednocześnie traktowany jest jako jedno z czystszych paliw – nie pyli, ani też nie generuje szkodliwych spalin. Wypala się przy tym niemal całkowicie. Najwyższą wartość opałową wykazuje dobrze wysuszony pellet (zaleca się zatem, by nie dopuszczać do zawilgocenia tego surowca).

Nowoczesny piec CO na pellet pozwoli też zaoszczędzić mnóstwo czasu. Dostępne w naszej ofercie urządzenia to zautomatyzowane jednostki o bezobsługowym charakterze. Najlepszej jakości modele wyposażone są w podajniki opału (dzięki którym uzupełnianie pelletu odbywa się zaledwie raz na kilka dni) czy też specjalne mechanizmy samoczyszczące zasobnik. Montaż kotła pelletowego (Ruda Śląska, Gliwice, Katowice) wykonujemy sprawnie i z zachowaniem wszystkich standardów technicznych.

Kotły gazowe – Ruda Śląska, Gliwice, Katowice (sprzedaż i montaż)

Z całą pewnością popularnym rozwiązaniem, chętnie wybieranym przez Klientów, jest kocioł gazowy do instalacji centralnego ogrzewania. Tego rodzaju jednostki to wyjątkowo bezpieczne, a do tego też bezawaryjne urządzenia, zapewniające wydajne ogrzewanie pomieszczeń w domach prywatnych oraz w obiektach użytkowych.

W ramach świadczonych usług w Heat King możesz kupić odpowiednio dobrany gazowy kocioł jednofunkcyjny lub dwufunkcyjny wraz z montażem. W razie takiej potrzeby chętnie udzielimy również niezbędnego doradztwa technicznego!

Potrzebujesz wydajnego pieca przeznaczonego tylko do obsługi instalacji centralnego ogrzewania? Wybierz jednofunkcyjny kocioł gazowy. Jeżeli jednak potrzebujesz odpowiedniego zabezpieczenia zarówno do ogrzewania budynku, jak i podgrzewania ciepłej wody użytkowej, zdecyduj się na dwufunkcyjny piec gazowy.

Montaż kotła gazowego wymaga niezbędnej wiedzy i odpowiednich uprawnień – w Heat King dbamy o bezpieczeństwo Klientów, jak i własne, dlatego zapewniamy realizację usługi z zachowaniem wszystkich przepisów!

Serwis kotłów grzewczych – województwo śląskie

Nasza oferta usługowa obejmuje również pełen serwis kotłów grzewczych obsługujących instalacje centralnego ogrzewania. Zapewniamy kompleksowe przeglądy techniczne, gwarantujące zachowanie urządzenia w dobrej kondycji i sprawności.

Serwis kotłów grzewczych (Gliwice, Katowice, Ruda Śląska) realizowany jest w oparciu o wskazane przez danego producenta parametry techniczne. Dotyczy to oczywiście nie tylko usług związanych z przeglądami stanu urządzenia grzewczego, ale też napraw kotłów czy wymiany wyeksploatowanych elementów.