Montaż klimatyzacji

Firma Heat King ze Świętochłowic zapewnia kompleksowy montaż instalacji klimatyzacji w województwie śląskim! Świadczymy usługi na terenie takich miast, jak Gliwice, Katowice czy Ruda Śląska! Mieszkasz lub prowadzisz firmę w tym regionie? Zadzwoń lub napisz, z pewnością będziemy w stanie dostosować ofertę do Twoich oczekiwań!

Montaż klimatyzacji: Ruda Śląska, Katowice, Gliwice

Podstawowym rodzajem realizowanej przez nas obsługi są oczywiście usługi montażu klimatyzacji – w Rudzie Śląskiej, Katowicach, Gliwicach i wielu innych miastach województwa śląskiego. Tego rodzaju zlecenia realizujemy zawsze od A do Z. To oznacza, że nie tylko zadbamy o cały proces zakładania instalacji, ale też zajmiemy się doborem urządzeń klimatyzacyjnych – dzięki temu, że prowadzimy także sprzedaż systemów klimatyzacji (Ruda Śląska, Gliwice, Katowice), dostęp do najwyższej jakości modeli gwarantujemy „od ręki”! Pamiętaj, w wyborze klimatyzatora trzeba wziąć pod uwagę wiele czynników i parametrów, dlatego zawsze warto korzystać z doradztwa specjalisty!

Przeprowadzamy montaż klimatyzatorów ściennych każdego rodzaju (klimatyzator typu split lub montaż klimatyzatorów multisplit), zawsze zapewniając najlepsze rozwiązanie przystosowane do danego obiektu (domu lub biura). Cały system klimatyzacji zostanie wykonany w sposób profesjonalny i z dbałością o zachowanie najważniejszych standardów technicznych.

W ramach obsługi o takim charakterze wykonamy także montaż jednostki zewnętrznej – czy to w domach jednorodzinnych, czy w budynkach firmowych, jak i innych obiektach. Jesteśmy elastyczni i zawsze dostosowujemy ofertę do potrzeb każdego Klienta!

Serwis klimatyzacji: Katowice, Gliwice, Ruda Śląska

Wiesz, że nie specjalizujemy się jedynie w dziedzinie montażu klimatyzacji? Zapewniamy również rozbudowany serwis (Katowice, Gliwice, Ruda Śląska i okolice)! Nasza oferta obejmuje zatem takie usługi, jak:

  • naprawa klimatyzacji,
  • przegląd klimatyzacji,
  • czyszczenie klimatyzacji.

Tego rodzaju obsługa pozwala zachować wysokie i prawidłowe parametry pracy urządzenia klimatyzacyjnego, a do tego zapewnia doskonałą jakość powietrza we wnętrzu domu lub biura.

Serwisowanie bieżące lub naprawa klimatyzacji (Ruda Śląska, Gliwice, Katowice) przeprowadzane są zawsze przez odpowiednio wykwalifikowanego fachowca z naszego zespołu, posiadającego uprawnienia z zakresu serwisowania instalacji klimatyzacji marek różnego rodzaju.

Cennik montażu klimatyzacji

Koszt montażu instalacji klimatyzacyjnej uzależniona jest od kilku czynników. Przygotowując dla Ciebie kosztorys bierzemy pod uwagę oczywiście ceny klimatyzatorów ściennych, wszystkich niezbędnych komponentów, jak również czas, jaki nasza ekipa poświęci na realizację poszczególnych etapów montażu klimatyzacji. Z tych względów każde przyjęte zlecenie jest wyceniane indywidualnie.

Instalacje klimatyzacji wykonane w ramach usług firmy Heat King to wydajne, sprawne i wygodne rozwiązanie technologiczne dla Twojego domu i firmy. Klimatyzacja pomaga przetrwać najbardziej upalne dni, zapewnia przyjemne, świeże powietrze, a niekiedy nawet możliwe jest również ogrzewanie klimatyzacją – wszystkie te funkcje uzależnione są przy tym od odpowiedniego klimatyzatora oraz prawidłowo wykonanego montażu klimatyzacji.

Wiele osób, chcąc zaoszczędzić, próbuje przynajmniej część prac zrealizować samodzielnie. Z doświadczenia jednak wiemy, że lepiej pozostawić kwestię montażu klimatyzacji profesjonalistom firmy Heat King! Pamiętaj, działamy dla Ciebie w miejscowości: Ruda Śląska, Gliwice, Katowice i wielu innych w województwie śląskim!